Здвоєні поршневі гідроакумулятори
Здвоєні поршневі гідроакумулятори


Здвоєний поршневий гідроакумулятор


... Це інноваційний гідропневматичний акумулятор для гідравлічних гібридних приводів. Гідроакумулятори з подвійним поршнем (DKS-System) виробництва компанії HYDAC є акумуляторами, що повністю використовують потенціал гідроакумуляторів високого тиску. Враховуючи їх вражаючу потужність та переваги конструкції, на сьогодні вони є кращим рішенням для гідравлічних гібридних силових установок.

Сильна сторона гідравлічних гібридних систем полягає в щільності розсіювання потужності, що означає здатність звільняти енергію протягом дуже невеликих проміжків часу. Це надійна, випробувана та перевірена технологія приводу. Порівняно зі стандартними поршневими гідроакумуляторами, акумулятори з подвійним поршнем компанії HYDAC мають наступні переваги:

  • Повне використання потенціалу для акумулювання та витрачання енергії
  • Ідеальний баланс енергії
  • Компактна конструкція
  • Невелика маса
  • Тиск на всмоктуючій стороні гідростата залишається постійним
  • Ідеальні умови всмоктування елементів об'ємного приводу, наприклад, гідравлічних насосів
Завдяки постійному з'єднанню порожнин високого і низького тиску, тільки одна сторона гідроакумулятора потребує контролю рівня наповнення або положення штока. Це робить процес контролю рівня масла або дозаправки після значних втрат набагато простіше.

Гідроакумулятори з подвійним поршнем компанії HYDAC гарантують оптимальні умови всмоктування гідравлічних гібридних насосно-моторних установок оскільки, на відміну від конвенціональних систем «високий тиск - низький тиск», значення тиску на всмоктуючій стороні підтримується постійним. А це означає, що не треба застосовувати ніяких живильних насосів.
Поршневий здвоєний гідроакумулятор виробництва Hydac