Проектування та виробництво гідравлічних систем і компактних гідроагрегатів
Проектування та виробництво гідравлічних систем і компактних гідроагрегатів


Виробництво маслостанцій


HYDAC пропонує ряд нових компактних гідравлічних станцій і гідроагрегатів серії HYBOX®, сконструйованих на базі універсального блоку-модуля ML. Широкі можливості модульної побудови та компонування у відповідності з вимогами замовника дозволяють застосовувати ці агрегати як верстатних гідроприводів і станцій управління силовими механізмами в будь-якій галузі промисловості.
Оптимальні терміни поставки і відмінне співвідношення ціни і якості є відмінними рисами компактних агрегатів HYDAC.

HYBOX® Flex Basic

Типорозмірний ряд агрегатів HYBOX® Flex Basic будується на основі запатентованого базового блоку-модуля серії ML з інтегрованим зливним фільтром. Цей блок в залежності від вимог гідравлічної системи оснащується запобіжними, зворотними або редукционными клапанами, регуляторами витрати, гідрозамками, розподільниками стикового, модульного або вбудованого монтажу. При необхідності є можливість розширення функціональних можливостей за рахунок приєднання додаткових блоків.

Гідравлічні агрегати HYBOX® Flex Basic оснащуються одним або двома нерегульованими або регульованими насосами, електричними двигунами потужністю від 0,55 до 22 кВт. Стандартні маслобаки об'ємом від 25 до 400 літрів виконані з вуглецевої або нержавіючої сталі, обладнані покажчиками рівня і температури, забезпечені піддонами для збору витоків робочої рідини. При необхідності агрегати оснащуються повітряно-масляним або водно-масляним теплообмінником і мембранним гідроакумулятором об'ємом від 0,75 до 3,5 літрів.

Індивідуальні рішення

Поряд з агрегатами і станціями типу HYBOX ми пропонуємо комплектні гідроприводи і системи змащення, спроектовані і виготовлені у відповідності з Вашим технічним завданням.
Гідравлычны агрегати та маслостанції


Гідравлічна маслостанція Hybox


Маслостанція гідравлічна на замовлення, виробництво маслостанцій