Фільтр для води Autofilt® RFH
Фільтр для води Autofilt® RFH


Фільтр для води Autofilt® RFH


Фільтр зі зворотним промиванням Autofilt® RFH розроблений для гірничої промисловості і призначений для безперервного процесу фільтрації маловязких рідин, таких як технологічна вода або емульсія (рідина типу HFA) для гідравлічних систем.

Міцна конструкція двокамерного корпусу і різні види управління очищенням фільтрувальних елементів зворотним потоком рідини забезпечують надійну роботу фільтра, одночасно зменшуючи витрати на його експлуатацію. Фільтр RFH може мати ручний, гідравлічний і електрогідравлічний види управління.

В якості керуючого сигналу при гідравлічному способі управління для промивання фільтра може використовуватися як тиск фільтрату після фільтра, так і тиск від зовнішнього джерела. Цей вид керування характерний для однокаскадного посилення потужності по управлінню.

В якості вхідного сигналу при електрогідравлічному способі управління використовується постійний струм напругою 12 В, виконавчим сигналом для двокаскадного підсилювача потужності є тиск фільтрату або тиск від зовнішнього джерела.

При гідравлічному та електрогідравлічному способах управління тиск управління становить не менше 150 бар. Різні види управління промиванням фільтра дозволяють автоматизувати технологічний процес і звести до мінімуму витрати на його обслуговування.

Фільтр для води Autofilt® RFH, використання: гірнича промисловість