Статті про гідравлічне обладнання
Статті про гідравлічне обладнання


Статті про гідравлічне обладнання


Чим заряджати гідравлічний акумулятор

Гідроакумулятори та пристрої для їх заряджання Як відомо, в ході експлуатації гідравлічних акумуляторів періодично виникає потреба в їх дозарядженні, або скиданні надлишкового тиску.

Для цих цілей служать спеціальні перевірочно-заправні пристрої: як невеликі портативні, так і потужні та великі.

У статті розглянуті як принципи їх роботи, так і відмінності.


Biomicron® - ефективний захист дизельного двигуна

Biomicron® - ефективний захист дизеля За певних умов в паливній системі дизельного двигуна відбувається різке зростання різних мікроорганізмів.

Дане явище носить вкрай негативний характер і тягне за собою зміну хімічного складу палива, його прискорене забруднення та обростання мікробіологічною плівкою внутрішніх поверхонь системи, зниження ККД двигуна.

Технологія Biomicron® від HYDAC забезпечує надійний захист.


Випробувальна силова установка для Airbus A380

Випробувальна силова установка HYDAC для Airbus A380 За допомогою даної унікальної силової установки від HYDAC протягом 2.5 років було здійснено приблизно 50 тисяч механічних та гідравлічних випробувань крил та гідроциліндрів для прототипу А380.

Силова установка не тільки служить для виявлення потенційних недоліків авіалайнера, але й допомагає заздалегідь дізнатися про потенціали його оптимізації.


Моніторинг стану як фактор сприяння 4-й промислової революції

4.0 Industry Так звана четверта промислова революція є націленою на об'єднання людей, виробничих потужностей і готових виробів, оцифровування одержуваних від них даних та їх подальше включення в процес виробництва матеріальних цінностей.

Але згаданий процес оцифровування можливий тільки за допомогою спеціальних інструментів - так званих «факторів сприяння».


Промислові поршневі гідроакумулятори

Поршневі гідроакумулятори В сучасних галузях промисловості поршневі гідравлічні акумулятори набули широкого розповсюдження. Серед їх достоїнств - надійність, можливість працювати в будь-якому положенні, контроль ходу поршня, низька вартість обслуговування. Роздільником рідини та газу в них є поршень.Автоматичний фільтр HYDAC RF6 (12 тис.куб м/год) на металургійному заводі в Словаччині