Промислові поршневі гідроакумулятори
Промислові поршневі гідроакумулятори


Промислові поршневі гідроакумулятори


Принцип дії

Поршневий гідроакумулятор є одним з найбільш конструктивно простих гідравлічних акумуляторів, а свою назву він отримав у відповідності з застосовуваним роздільником середовищ - механічним поршнем.

Коли тиск на вході в гідроакумулятор мінімально - поршень знаходиться у висунутому положенні завдяки внутрішньому тиску P0, коли тиск рідини збільшується - газ стискається і поршень входить в порожнину гідроакумулятора, збільшуючи тиск в порожнині газу (P2).

Поршневий гідроакумулятор HYDAC, газ в порожнині - стиснутий під тиском гідравлічної рідини

При досягненні рівноважного тиску між рідиною і газом відбувається зупинка ходу поршня.

При цьому металевий поршень і металевий корпус безпосередньо не стикаються завдяки спеціальним ущільнювачів - плаваючим кільцям.

З метою безпеки поршневі гідроакумулятори HYDAC зазвичай поставляються клієнтам або повністю вбраними, або з залишковим тиском до 2 бар (0.2 МПа).

Найбільш широке застосування в промисловості поршневі гідроакумулятори отримали за:

 • Надійність
 • Великий обсяг
 • Високу зносостійкість
 • Можливість працювати в будь-якому положенні
 • Можливість контролю ходу поршня (HYDAC має технології виробництва найрізноманітніших систем контролю ходу поршня, в т.ч. магнітно-клапанні і ультразвукові)
 • Здатність працювати як на високих, так і низьких швидкостях потоку гідравлічної рідини
 • Низьку вартість обслуговування
 • Великий термін експлуатації
 • Низький рівень тертя (економічність)
 • Об'єм поршневих гідроакумуляторів

  Як правило, об'єми поршневих гідроакумуляторів можуть досягати декількох сотень літрів, але наша компанія виробляє акумулятори до 2500 л (серійне виконання), і навіть більш значних обсягів (за індивідуальними замовленнями - до 3300 л).

  Робота з різними рідинами

  Дуже важливо заздалегідь знати з якими гідравлічними рідинами і при яких температурах планується робота поршневого гідроакумулятора. Це дозволить оптимально як з технічної, так і з економічної точок зору вибрати матеріали для корпусу, штока і систем ущільнень. Наприклад, для захисту від агресивного середовища можуть застосовуватися різні леговані стали і спеціальні покриття штока і внутрішніх поверхонь гідроакумулятора.

  Сучасні технології HYDAC забезпечують роботу з різними рідинами на температурах від -30 ° C до + 160 ° C і при тисках до 100 МПа.

Поршневий гідроакумулятор HYDAC з системою контролю ходу поршня, в розрізі