Станції змащення
Станції змащення


Станції змащення


Ви шукаєте компанію з більш ніж 50-річним досвідом проектування, виробництва і тестування мастильних та гідравлічних станцій? Діапазон рішень від HYDAC відповідає як вимогам наших клієнтів, так і міжнародним стандартам якості, зокрема, API 614.

Приклади робіт

Станція змащення HYDAC, вироблена для одного з заводів фірми MAN. Станція змащення HYDAC для електростанції з функцією гідравлічного підйому та ущільнення ротора турбіни
Станція змащення HYDAC, вироблена для одного з заводів фірми MAN Станція змащення HYDAC для електростанції з функцією гідравлічного підйому та ущільнення ротора турбіни
  • Гідробак - 10 тис.літрів;
  • Витрата - до 700 л/хв;
  • Тиск - 2.5 бар.
  • Гідробак - 16 тис.літрів;
  • Витрата - до 2700 л/хв;
  • Тиск - 4.5/40/350 бар.

Змащувальні станції з міжнародною сертифікацією

ХЮДАК є однією з небагатьох компаній в світі, що має сертифікацію ISO / TS 29001. Це розширення всесвітньо визнаних стандартів системи менеджменту якості ISO 9001. ISO / TS 29001 - це прямий результат партнерства між ISO та міжнародної нафтогазовою промисловістю.

ISO / TS 29001 визначає систему управління якістю для організацій з постачання продуктів і послуг для нафтової, нафтохімічної та газової промисловості. Більш того, ця сертифікація SAI Global підтверджує нашу високі стандарти якості та забезпечує стандартизацію і вдосконалення в нафтогазовому секторі.

Серед усього величезного спектру наших мастильних станцій ми можемо спроектувати, виготовити і протестувати, зокрема, такі: станції змащування для генераторів парових турбін, редукторів та промислових верстатів, змащувальні станції для млинів та підшипникових вузлів вентиляторів шахт, а також багато інших .. Якщо ви шукаєте нове рішення або оновлення існуючої змащувальної системи - обирайте ХЮДАК.

Наші можливості

Широкий асортимент обладнання HYDAC - запорука ідеального партнерства з нами. Ми є виробником всіх видів гідравлічних акумуляторів та теплообмінників, гідравлічних фільтрів, насосів, клапанів та приладів, які застосовуються в системах змащення.

Це означає, що ви отримаєте всі запасні частини, гарантію і технічну підтримку від єдиного постачальника-виробника за конкурентоспроможними цінами.

HYDAC - це синонім мастильних і гідравлічних станцій. Наш досвід проектування і виробництва в цій галузі - Ваша конкурентна перевага.

Станція змащення HYDAC