Гідравлічні насоси
Гідравлічні насоси


Гідравлічні насоси


Гідронасос є основним елементом об'ємного гідроприводу і джерелом гідравлічної енергії, який перетворює механічну енергію в гідравлічну енергію потоку робочої рідини. Будь-яка система об'ємного гідроприводу складається з гідравлічного насоса, гідравлічного двигуна, керуючих і допоміжних пристроїв.

Незалежно від конструкції гідронасос характеризується об'ємної подачею (продуктивністю), тиском і корисною потужністю. Продуктивність насоса визначається як добуток його робочого об'єму та швидкості обертання приводного валу. Робочий тиск у системі визначається навантаженням на гідродвигун і не повинно перевищувати тиску, на яку розрахований насос.

Насоси поставляються як одинарні, так і зблоковані (здвоєні або строєні) з постійною або регульованою продуктивністю.

До того ж, ми пропонуємо також весь асортимент гідравлічних насосів та іншого гідравлічного устаткування, що випускається відомою швейцарською фірмою Bieri Hydraulik AG, яка з 2011 року входить у групу компаній HYDAC.

Аксіально-поршневі насоси Bieri

  • Робочий об'єм до від 0.02 до 2.2 см3/об
  • Робочий тиск - від 200 до 700 бар
  • Швидкість обертання - до 5000 об/хв

Радіально-поршневі насоси Bieri

  • Робочий об'єм до від 0.47 до 8.14 см3/об
  • Робочий тиск - до 1000 бар
  • Швидкість обертання - від 500 до 2000 об/хв

Більш детально з гідравлічними насосами компанії можна ознайомитися на офіційному сайті Bieri.

У системах низького тиску (системи змащення, циркуляційні системи фільтрації, теплообміну та ін.) використовуються насоси HYDAC з робочим тиском не більше 16 бар.

Насоси гідравлічні Київ HYDAC