Системи фільтрації, зневоднення та дегазації
Системи фільтрації, зневоднення та дегазації

Системи фільтрації, зневоднення та дегазації


Це мобільні і стаціонарні установки для зневоднення, дегазації і фільтрації робочих рідин, а також видалення з них кислот.

HYDAC пропонує професійні рішення для очищення гідравлічних і мастильних робочих рідин в байпасних лініях для:

 • Видалення вологи за допомогою "вакуумного" висушування, або коалесцентним засобом
 • Видалення з робочих рідин продуктів розпаду та старіння масла, а також кислот
 • Очищення, зневоднення та дегазації ізоляційних трансформаторних олій;
 • Очищення олії від води.

IXU - видалення кислот

Іонообмінні фільтруючі системи для очищення рідин від кислотних продуктів розпаду, що виникають завдяки процесам окислення та гідролізу.

Виробляються як в мобільному, так і в стаціонарному виконанні. Для гідравлічних баків об'ємом до 20 000 літрів використовуються фільтруючі установки IXU з продуктивністю до 9 літрів в хвилину. У даних установках використовуються спеціальні фільтруючі елементи, що мають в своєму складі іонообмінні смоли. Також можуть використовуватися для очищення важкозаймистих рідин на основі ефірів.

Забезпечують:

 • Збільшення тривалості терміну експлуатації робочої рідини;
 • Збільшення тривалості інтервалів між замінами робочих рідин;
 • Підвищення експлуатаційної готовності гідравлічного обладнання;
 • Різке скорочення кількості та складності функціональних проблем, пов'язаними, в тому числі, з гідророзподільниками та сервоклапанами;
 • Зручність в обслуговуванні: наприклад, заміна фільтруючих елементів виконується без спеціального інструменту.

Типові сфери застосування: сталеливарна промисловість, електростанції.

У випадках дуже високої інтенсивності процесів гідролізу і кислотообразования рекомендується проводити постійне зневоднення за допомогою установок FAM.

OLSW - видалення олій з води

Коалесцентний сепаратор OLSW служить для видалення олій з рідин на водній основі.

Застосовується в байпасних лініях. Спеціальні фільтроелементи OilRheo дозволяють витягати з води найдрібніші краплі олії. Зібрана олія надходить в спеціальний бак, звідки її згодом можна злити вручну.

Крім очищення від олії в цьому сепараторі існує гідравлічний фільтр для попереднього очищення рідини від забруднень.

FAM-10

Високоекономічна пересувна система фільтрації, яка працює за принципом "вакуумної сушки".

Призначена для видалення вологи (як розчиненої, так і вільної води), а також дегазації змащуючих та гідравлічних робочих рідин. Комплектується фільтроелементами HYDAC з високою гряземісткістю.

Додатково може оснащуватися:

 • Приладами контролю вмісту води і механічних забруднень;
 • Нагрівачем, що підвищує ефективність зневоднення масла;
 • ПЛК Siemens S7 - програмованим логічним контролером в комплектації з панеллю Siemens на різних мовах, які підвищують наочність і простоту обслуговування системи.

FAM ATEX - вибухобезпечне виконання

Система у вибухонебезпечному виконанні для фільтрації, дегазації і зневоднення робочих рідин.

Повністю відповідає вимогам Директиви ЄС 94/9 / ЄС (ATEX = Atmosphères Explosibles - вибухонебезпечна атмосфера) для місць, в яких може утворюватися вибухонебезпечне середовище (зони 1 і 2). Маркуються такі вибухозахищені системи відповідно до ATEX, в залежності від варіанту виготовлення:

 • II2G IIB T4;
 • II2G IIB + H2 (T4).

Застосовується, в основному, в хімічній та нафтохімічній галузях на ділянках, в яких можуть утворюватися горючі гази і пари.

FAM-25, FAM-45, FAM-60, FAM-75, FAM-95

Фільтруючі установки для очищення мастильних та гідравлічних рідин від газів, забруднень та води за допомогою вакуумного зневоднення.

Безперервний контроль вмісту води здійснюється за допомогою спеціального датчика Aqua Sensor 1000 (AS 1000), але додатково система може бути оснащена датчиком CS 1000 для контролювання рівня забрудненості.

Якщо планується, що дана система буде фільтрувати рідини з підвищеною в'язкістю або функціонувати при низьких температурах - такі системи додатково комплектуються спеціальними нагрівачами, що забезпечують високу ефективність роботи установки в зазначених умовах.

Продуктивність становить до 95 літрів за хвилину, тиск - від 0 до 4,5 бар.

Застосування працьованих фільтраційних станцій дозволяє підтримувати робочі рідини в гарному стані, продовжуючи як термін служби робочих рідин, так і підвищуючи надійність гідравлічної системи в цілому, зменшуючи знос гідравлічного обладнання.

TCU - для трансформаторної оливи

Цілодобово працює фільтруюча установка TCU забезпечує якісну дегазацію, видалення вологи та фільтрацію ізоляційних масел в працюючих трансформаторах.

Підтримка на високому рівні якості трансформаторної оливи забезпечує її високі ізоляційні властивості.

Це дозволяє значно збільшити термін служби обмотки та оливи, також покращується надійність роботи та зменшується час та кількість простоїв, які пов'язані з технічним обслуговуванням трансформатора.

Відносно невисока продуктивність фільтрації визначена таким чином, щоб не створювати турбулентних потоків масла всередині трансформатора..

Функції TCU

 • Контроль вмісту газу та його своєчасне видалення;
 • Своєчасне видалення забруднень без виникання турбулентних потоків всередині трансформатора;
 • Видалення надлишкової вологи без "пересушування" обмотки в цілодобовому режимі;
 • Безперервне підтримання високої якості ізоляційного масла;
 • Значне збільшення терміну служби ізоляційної оливи (зазвичай в 2-3 рази);
 • Продовження терміну служби самого трансформатора завдяки уповільненню процесів старіння целюлозної обмотки;
 • Високі надійність і економічність.

Отримати додаткову інформацію з будь-яких фільтрує установкам виробництва Hydac Ви можете, зателефонувавши нашим інженерам в офіс компанії Hydac в м.Київ

IXU: Система для восстановления кислотного числа гидравлических масел HYDAC. OLSW: Стационарная фильтрующая станция во взрывобезопасном исполнении для влагоудаления, дегазации и фильтрации HYDAC VMU: станция фильтрации HYDAC OLS: Стационарная система для обезвоживания, дегазации и фильтрации гидравлических и смазочных жидкостей HYDAC. FAM-10: Передвижная система для фильтрации рабочих жидкостей HYDAC. FAM-ATEX: Мобильная фильтрующая станция во взрывобезопасном исполнении для влагоудаления, дегазации и фильтрации HYDAC. FAM-5: Передвижная система для фильтрации рабочих жидкостей HYDAC. TCU (HYDAC): установка для фильтрации трансформаторного изоляционного масла