Autofilt® ATF
Autofilt® ATF


Гібридний фільтр-циклон ATF


Призначення

Фільтри ATF були розроблені для випадків, коли вода (або інша рідина), що очищується, є сильно забрудненою, а тиск на вході та ступінь забрудненості рідини можуть коливатися в значних межах.

Фільтр ATF для води та інших дуже забруднених рідин з низькою в'язкістю

Наприклад, такі фільтри найчастіше застосовують в системах очищення технологічної води з метою її багаторазового використання, а також для фільтрації вод, що одержують з підземних джерел, річок та озер.

Принцип дії

Конструктивно будучи фільтром-гібридом, ATF дуже вдало поєднує в собі як переваги автоматичного фільтра RF4 (з конічними фільтроелементами), так і установок фільтрації центріфужного або циклонного типів.

Технічні характеристики гібридного фільтра-сепаратора ATF, HYDAC

Фільтрація

Потік забрудненої води на великій швидкості подається в камеру фільтра, де відбувається закручування даного потоку в спіраль.

При цьому відцентрові сили діють на частинки тим сильніше, чим більшими та щільнішими вони є, притискаючи їх до стінок фільтра.

Далі відбувається збільшення щільності та кількості забруднень, після чого вони, рухаючись вниз по спіралі, осідають у нижній конусоподібній частині корпусу фільтра у вигляді брудної суспензії.

Схема процесу фільтрації в гібридному фільтрі-сепараторі ATF

Фінішну фільтрацію від більш дрібних частинок забезпечує конічний фільтруючий елемент, що розташований у верхній половині фільтра.

Проходячи через нього, зворотний вихровий потік рідини залишає дрібні частинки на зовнішній поверхні фільтроелемента.

За рахунок цього відбувається ефективне видалення з рідини різних видів забруднень, незалежно від їх величини та маси.

Очищення

Фільтрація на термін очищення переривається - це зазвичай становить від 2 до 4 секунд. Очищення фільтруючого елемента та змив забрудненої суспензії відбувається за допомогою відкриття дренажного клапана у зливній лінії по досягненні встановленого перепаду тиску між входом і виходом фільтра.

Схема процесу видалення забруднень в гібридному фільтрі-сепараторі ATF

Після відкриття клапана забруднена рідина видаляється з фільтра в зливну лінію, а потік закрученої рідини змиває забруднення з поверхні фільтруючого елемента.

Після закінчення очищення клапан закривається та фільтрація продовжується у звичайному режимі.

Також існує можливість задавати часовий інтервал очищення, що забезпечить періодичний запуск очищення через певні проміжки часу.

Можливість об'єднання декількох фільтрів

Вдалим рішенням для випадків, коли необхідно проводити фільтрацію сильно забруднених рідин у великих обсягах, є поєднання одного або декількох, об'єднаних в батарею, фільтрів ATF, з автоматичним фильтром RF6.

При цьому грубе очищення (200 - 3000 мкм) проводиться за допомогою ATF, а більш тонку фільтрацію (починаючи від 25 мкм або більше), виконує FR6.

Фільтр ATF