Autofilt® RF10
Autofilt® RF10


Автоматичний фільтр Autofilt® RF10


Зовнішній вигляд автоматичного фільтра RF10 HYDAC

Autofilt® RF10 - передова технологія фільтрації з ефектом гідродинамічного всмоктування від HYDAC.

Забезпечує надійну та якісну очистку навіть в умовах високих навантажень і різких стрибків рівня забрудненості рідин.

Конічні фільтруючі елементи забезпечують тонкість фільтрації 25-3000 мкм і продуктивність до 3500 куб.м. в годину.

Однією з численних переваг даних фільтрів є висока ефективність зворотного промивання за наявності низького співвідношення тисків на вході та виході, а також у випадку використання ліній зворотної промивки великої протяжності.

Технічні характеристики автоматичного фільтра RF10 з ефектом гідродинамічного всмоктування

Принцип дії

1. Фільтрація

Незважаючи на схожість очищення RF10 з процесом регенерації фільтроелементів в інших фільтрах серії Autofilt®, тут є певні відмінності.

Схема фільтрації у фільтрі RF10

До загального можна віднести те, що забруднена вода надходить у фільтр до елементів з напрямком фільтрації зсередини -> назовні, а потім очищена вода з корпуса фільтра виходить в гідролінію.

До відмінностей відносяться наступні. У RF10 присутні отвори у верхніх частинах фільтруючих елементів, через які в процесі фільтрації забруднена вода з внутрішніх порожнин фільтроелементів надходить в резервуар зворотної промивки (якого також немає у фільтрах RF4 і RF6).

При цьому швидкість наповнення даного резервуара тим швидша, чим вищою є забрудненість фільтроелементів та, відповідно, чим вищим є перепад тиску на них.

2. Очищення зворотним потоком - 1 етап

Коли перепад тисків досягне значення спрацьовування, починається процес видалення забруднень. Процес очищення також може бути запущений за таймером або натисканням на кнопку "TEST"

Схема зворотного промивання в фильтрі RF10

Для цього важіль зворотного промивання пересувається редуктором під фільтроелемент, який буде промиватись.

Далі відкривається клапан зворотного промивання, завдяки чому тиск всередині фільтроелемента різко знижується, стаючи меншим, ніж в камері з чистою водою та в резервуарі зворотної промивки.

В результаті цього з камери зворотного промивання вода починає швидко надходити у внутрішню частину фільтроелемента, вимиваючи звідти основні забруднення в лінію змиву, а сама забруднена рідина починає скидатися в лінію зворотного промивання.

При цьом рідина з камери з чистою водою, проходячи через щілинні фільтроелементи в зворотньому напрямку, такоже зміває забруднення. У сукупності все це забезпечує дуже швидке та ефективне очищення від більшості наявних забруднень.

Після цього отвір, що з'єднує камеру зворотного промивання з внутрішньою порожниною фільтроелемента, закривається.

3. Очищення зворотним потоком - 2 етап

Вода починає більш інтенсивно надходити в зворотному напрямку (по відношенню до фільтрації) в фільтруючий елемент, повністю змиваючи залишкові забруднення, не видалені в процесі першого етапу.

По завершенні цього процесу клапан зворотного промивання закривається, важіль промивання забирається з даного фільтроелемента, а тільки що очищений фільтроелемент починає штатний процес фільтрації.

Така двоступенева фільтрація забезпечує більш короткий промивний цикл і більш ефективну очистку в порівнянні з "класичної" промиванням зворотним потоком в один етап.

RF10 - промисловий автоматичний фільтр для води і рідин з низькою в'язкістю