Балонні гідроакумулятори
Балонні гідроакумулятори


Балонні гідроакумулятори


Це гідропневматичні акумулятори з гнучким еластичним балоном, що розділяє стиснений газ і робочу рідину. Гідроакумулятор втягує робочу рідину при підвищенні тиску в системі, стискаючи газ, що знаходиться всередині. При падінні тиску в гідросистемі стиснений газ розширюється, виштовхуючи робочу рідину в гідравлічну систему.

Корпус такого гідроакумулятора також нагадує за формою балон, за розмірами він займає проміжне положення між мембранними (малогабаритними) і поршневими (самі великими) гідроакумуляторами. Завдяки роздільнику азот з робочою рідиною ніколи не змішуються.

Перед експлуатацією балонний гідроакумулятор необхідно зарядити до певного рівня тиску азотом (P0).

В ході експлуатації при підвищенні тиску в гідравлічній системі газ всередині еластичного балона стискається під зовнішнім впливом, вбираючи всередину робочу рідину. При зниженні тиску газ розширюється, здійснюючи подачу рідини в систему.

Технічні параметри

  • Номінальний обсяг: від 0.5 до 450 л;
  • Максимальний робочий тиск: до 1000 бар
  • Типовой материал эластичного баллона для гидроаккумулятора: NBR (від -50 ° C до +80 ° C), ECO (від -30 ° C до +120 ° C), IIR, FKM (від -10 ° C до +150 °C ) [FPM]
  • Матеріал корпусу: вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній, композитні матеріали

Можливе замовлення виробництва спеціальних балонних гідроакумуляторів, до яких пред'являються особливі вимоги за вагою, міцності, сумісності з робочими рідинами і т.д.

Інженери нашого Представництва Hydac в Україні завжди готові допомогти Вам вибрати відповідний до конкретного застосування балонний гідроакумулятор, підібрати мембрану, перехідники, редукційні клапани для акумуляторів і багато іншого. Наші контакти - тут. Телефонуйте!

Гідроакумулятори балонні, виробництво Hydac, Німеччина