Запчастини для гідроакумуляторів
Запчастини для гідроакумуляторів


Гумові груші та мембрани для гідроакумуляторів


HYDAC виробляє високоякісні запчастини для будь-яких видів сучасних промислових гідроакумуляторів. Наприклад, мембрани, еластичні балони (гумові груші), клапани та інше.

Мембрани гідроакумуляторів

Мембрана, або діафрагма - це найважливіша робоча частина мембранного гідроакумулятора. Причини їх виходу з ладу можуть бути різними, але найбільш часто їх доводиться міняти внаслідок зносу.

Мембранний гідроакумулятор у розрізі:

Мембранний гідроакумулятор у розрізі: мембрана, корпус, клапани

  • 1 – Газовий клапан
  • 2 – Захисний тарілчастий клапан
  • 3 – Корпус гідроакумулятора (зварений, або розбірної конструкції)
  • 4 – Мембрана гідроакумулятора
  • 5 – Різьбове приєднання

Перелік матеріалів, з яких виробляються мембрани для гідравлічних акумуляторів HYDAC, є досить широким, але найчастіше використовуються пербунан, гідрил, вітон та бутіл.

У нашому офіційному Представництві Ви легко можете замовити коректний підбір і купити мембрану, для цього достатньо зв'язатися з будь-яким нашим регіональним Представництвом HYDAC.

Гумові груші для гідроакумуляторів

Гумова груша, або еластичний балон, використовується для розподілу газової та рідинної порожнин балонного гідроакумулятора.

Найчастіші причини пошкодження гумової груші

  • Знос. З урахуванням того, що в ході роботи гідравлічної системи гумова груша постійно розтягується, стискається та піддається перепадам температур, з часом вона зношується та пошкоджується, а це веде до необхідності її заміни;
  • Недостатній тиск попередньої зарядки. Якщо при вводі в експлуатацію гідроакумулятора тиск попередньої зарядки є недостатнім, трапляється дуже сильна деформація гумової груші, що призводить до критичних навантажень, здатних призвести до її руйнування.
  • Некоректне монтажне положення. Крім того, що не коректні монтажні положення (наприклад, горизонтальне або дуже похиле замість вертикального) зменшують ефективний обсяг балонного гідроакумулятора, вони також збільшують ймовірність передчасного пошкодження гумової груші внаслідок можливого попадання груші в клапанний вузол:

Горизонтальне монтажне положення балонного гідроакумулятора - ризик пошкодження гумової груші

HYDAC випускає тільки якісні і довговічні еластичні балони (гумові груші) для будь-яких типів промислових гідроакумуляторів.

Клапани для гідроакумуляторів

HYDAC виробляє гідроакумуляторні клапани тільки найвищої якості. Для забезпечення коректності їх підбору звертайтесь до найближчого Представництво HYDAC в Україні.

Місце пошкодження гумової груші балонного гідроакумулятора