Гідравлічні демпфери
Гідравлічні демпфери


Гідравлічні демпфери


Це загальна назва для гідравлічних демпферів пульсацій, глушників гідравлічних ударів, стабілізаторів потоків та гасителів пульсацій тиску. Іноді функції демпфера може виконувати гідроакумулятор, але найкращі показники досягаються за допомогою спеціалізованих пристроїв - гідравлічних демпферів.

Призначення

Застосування гідравлічних демпферів обумовлено явищем флуктуації тиску і потоку у гідравлічних системах.

Це явище може викликатися процесами перемикання дискретних клапанів, що швидко протікають, а також дискретністю нагнітання і розвантаження робочих камер поршневих гідравлічних насосів, швидким підключенням або скиданням корисного навантаження, у тому числі зовнішніми механізмами.

При цьому генеруються хвильові процеси, що викликають шум та вібрацію трубопроводів, знижуючи їх міцність. Також вони порушують роботу вимірювальних приладів безпеки (сенсорів та реле тиску, запобіжних клапанів і ін.), пошкоджують ущільнюючі елементи, знижують ресурс устаткування, підвищують аварійність.

Одним з ефективних засобів боротьби з цими негативними явищами є застосування гідравлічних демпферів HYDAC.

Наші спеціалізовані пристрої дозволяють повністю або частково усунути шуми, пульсації, гідроудари. Основною характеристикою демпферів є їх обсяг.

Вибір необхідного обсягу демпфера проводиться з урахуванням конкретної природи гідравлічних збурень. Однак основний сенс розрахунків полягає в підборі такого обсягу демпфера, при якому кінетична енергія хвилі тиску повністю або частково перетворювалася б у потенційну енергію стисненого газу з подальшою поступовою розрядкою в моменти спаду тиску. Це дозволяє стабілізувати тиск і усунути пульсації.

Використовують демпфери у транспортних засобах, верстатах, підводних човнах, літаках, автомобілях, морських та річкових суднах, гідравлічних та змащувальних станціях, у яких потрібно знижувати рівень шуму.

Виконання підбору демпферу може виявитися досить непростим завданням. Тому звертайтесь у наше Представництво в Україні, де Ви можете легко замовити підбір потрібних гідроакумуляторів та демпферів для будь-якого призначення, а також пристроїв для їх заряджання та перевірки.

Гідравлічний демпфер