Спеціалізовані гідроакумулятори
Спеціалізовані гідроакумулятори


Спеціалізовані гідроакумулятори


HYDAC є єдиним виробником, що поставляє на ринок всі види гідравлічних акумуляторів, повністю здійснюючи власними силами весь ланцюжок робіт - починаючи від науково-дослідних і проектно-конструкторських робіт, дизайну і закінчуючи виробництвом.

Разом з тим HYDAC не обмежується випуском основних видів гідроакумуляторів, тобто поршневих, балонних та мембранних. Ми пропонумо своїм клієнтам розробку та виробництво вузькоспеціалізованих гідравлічних акумуляторів для вузькопрофільних застосувань в самих різних сферах, наприклад - ультралегкі авіаційні гідроакумулятори або сильфонні акумулятори для морських судів.

Таким чином, Hydac не тільки пропонує найширший спектр стандартних гідроакумуляторів, але і гнучкі технологічні рішення для спеціальних умов застосування.

Гідравлічні акумулятори HYDAC нестандартного виконання: з манометром, здвоєний поршневий і пружинний

У ряді деяких варіантах використання гідроакумуляторів часто можуть бути особливо жорсткі вимоги не тільки до ваги (наприклад, авіаційні гідроакумулятори), але і тиску, обсягу, матеріалу роздільника середовищ, корпусу. Наша фірма готова запропонувати найбільш широкий модельний ряд нестандартних гідроакумуляторів для даних умов експлуатації.

Проконсультуватися або купити гідроакумулятор в Києві або будь-якому іншому місті України Ви можете, звернувшись в офіційне Представництво HYDAC в Україні.

Надлегкий гідравлічний балонний акумулятор HYDAC